2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Rowy
Dodane 15 maja 2024

Zatrudnię pomoc kuchenną do pracy w ośrodku wczasowym nad morzem

Wynagrodzenie

8 230 - 8 231 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rowy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnię pomoc kuchenną/ kucharza do pracy w ośrodku wypoczynkowym nad morzem. Oferujemy nocleg, wyżywienie oraz wysokie zarobki. Praca od zaraz do końca września. Wymagania:

- ukończone 26 lat,

- umiejętność pracy w zespole,

- wysoka kultura osobista,

- doświadczenie na podobnym stanowisku (żywienie zbiorowe),

- aktualne orzeczenie lekarskie/ książeczka,

-osoba bez nałogów

Obowiązki:

-pomoc w przygotowywaniu posiłków

-przestrzeganie systemu HACCP

-dbanie o czystość i higienę pracy

-utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytej czystości,

Osoby zainteresowane proszone są przesłanie CV ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny pod nr 60*****95.

Lokalizacja

Rowy,

Pomorskie

Pomorskie, Rowy
ID: 820492293