2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bytom
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię pomoc biurową na 1/2 etatu

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukiwana Osoba do Pomocy Biurowej na Pół etatu

Obowiązki:

- Obsługa korespondencji elektronicznej i tradycyjnej.

- Archiwizacja dokumentów.

- Wspieranie pracowników w codziennych zadaniach biurowych.

-Wystawianie faktur

*Wymagania:*

- Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

- Dostępność do pracy na pół etatu.

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Przyjazne środowisko pracy.

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości OLX

Termin składania aplikacji: 30.05.2024

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 917992874