2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Sopot
  6. Sprzątanie - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Zatrudnię osobę do sprzątania apartamentów

Wynagrodzenie

5 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Zatrudnię osobę do sprzątania mieszkań/apartamentów w Trójmieście.

Lokalizacja: Gdynia, Sopot, Gdańsk

Wymiar pracy: stała lub dodatkowa

Typ umowy: umowa zlecenie / umowa o pracę / b2b

Firma Apartamenty SuB zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami w wynajmie krótkoterminowym poszukuje do pracy osoby na stanowisko osoby sprzątającej. Praca przy sprzątaniu mieszkań / apartamentów , które są wynajmowane gościom na krótki termin (rezerwacje na Booking.com / AirBnB).

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzątaniu mieszkań

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • dyspozycyjność 7 dni w tygodniu wg harmonogramu wynajmu apartamentów (możliwe wolne dni w tygodniu)

  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód do poruszania się między mieszkaniami w Trójmieście (ok. 10 - 15 lokalizacji)

  • punktualność

  • niekaralność

Obowiązki:

  • sprzątanie mieszkania po wyjeździe gości wg wytycznych

  • wymiana pościeli i ręczników na świeże

  • raportowanie stanu mieszkania i zużycia środków czystości

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy (obowiązki wykonuje się samodzielnie)

  • możliwość rozwoju i awansu

  • elastyczny grafik w oparciu o harmonogram wynajmu apartamentów

Wynagrodzenie do ustalenia na spotkaniu zależne od metrażu sprzątanego mieszkania.

Stawka poglądowa:

mieszkanie 30 m2 - 60 m2 : 60 - 90 zł netto

mieszkanie pow. 60 m2 : 100 - 140 zł netto

Średni miesięczny zarobek ok. 5000 zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00.

Wojciech 60*******99

Zachęcamy do kontaktu również firmy sprzątające. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 918486955