2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Grunwald
Dodane 16 maja 2024

Zatrudnię osobę do rejestracji

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EMC Instytut Medyczny zatrudni osobę do pracy w rejestracji w szpitalu PL Certus, w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej

WYBRANEJ OSOBIE ZOSTANĄ POWIERZONE ZADANIA:

  • rejestracja pacjentów do lekarzy i badań diagnostycznych

  • wystawianie faktur oraz pobieranie opłat za zlecone usługi

  • wydawanie wyników badań zgodnie z obowiązującą procedurą

  • udzielanie informacji pacjentom o zakresie i możliwościach wykonania świadczeń

    NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • umiejętności komunikacyjne

OFERUJEMY zatrudnienie w profesjonalnym i zaangażowanym zespole na umowę o zlecenie w wymiarze pełnego etatu, przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu, szkolenia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków, opiekę medyczną.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje, oferent ma prawo do odrzucenia aplikacji na każdym etapie rekrutacji bez podania przyczyny.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 806002516