2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Nasielsk
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnię Operatora Węzła Betoniarskiego Betoniarni

Lokalizacja

Nasielsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy osobę na stanowisku operatora węzła betoniarskiego:

Zakres obowiązków

·         przygotowanie mieszanki betonowej zgodnie z dokumentacją i zamówieniem;

·         obsługa komputera i oprogramowania;

·         prowadzenie dokumentacji, związanej z przygotowaniem wydawaniem i transportem mieszanki betonowej;

·         wykonywanie prostych prac konserwacyjnych oraz dbałość o powierzony sprzęt;

·         nadzór nad stanem technicznym węzła betoniarskiego;

·         kontrolowanie ilości asortymentu i wizualnej jakości materiałów do produkcji betonu towarowego,

·         pobieranie próbek betonu.

Nasze wymagania

·         doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego;

·         samodzielność w działaniu, zaangażowanie, dyspozycyjność;

·         znajomość obsługi komputera;

·         umiejętność pracy w zespole;

·         chęć do zdobywania nowych kompetencji​,

·         mile widziane uprawnienia na ładowarkę.

Oferujemy

·         Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·         Praca stacjonarna;

·         Niezbędne narzędzia do pracy.

Zapraszamy do przesyłania CV.

Tel 6.,9.,2. 4.,2.,7. 4.,2.,6

Lokalizacja

Nasielsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nasielsk
ID: 892680525