2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Kowale
Dodane 30 maja 2024

zatrudnię operatora koparko-ładowarki

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię operatora do obsługi koparko-ładowarki, praca na terenie Trójmiasta.

KONTAKT: 50*******22

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa koparko-ładowarki oraz prowadzenie prac związanych z jej użytkowaniem

  • Wykonywanie prac ziemnych, wykopów, zagęszczania gruntu i innych prac budowlanych

  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem, rozładunkiem i przemieszczaniem materiałów, ziemi, gruzu lub innych surowców

  • Konserwacja i dbanie o sprawność techniczną maszyny

  • Współpraca z innymi pracownikami na placu budowy

  • Raportowanie przebiegu prac i ewentualnych problemów z maszyną

  • Utrzymanie porządku na terenie pracy oraz dbanie o narzędzia i wyposażenie pracownicze

Nasze wymagania

  • Oczekuję doświadczenia w obsłudze koparek-koparko-ładowarek

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Umiejętność obsługi urządzeń budowlanych i maszyn drogowych

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dokładność i precyzja w pracy

  • Chęć do nauki i doskonalenia umiejętności

  • Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Uprawnienia do obsługi koparki – koparko-ładowarki

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • preferowana forma zatrudnienia działalność

  • atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie

Informacje o firmie

Transport Ciężarowy, Wykopy, HDS : PLONA Gdańsk Firma działa na rynku krajowym od roku 1988. To firma z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia i sprzęt do świadczenia usług w zakresie transportu ciężarowego i robót ziemnych. Wykonuje usługi dla podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Firma oferuje transport ciężarowy, sprzedaż kruszywa, usługi HDS, wynajem koparko-ładowarki oraz roboty ziemne.

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 917091998