2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Olsztyn
Dodane 16 maja 2024

Zatrudnię na stanowisku KONSTRUKTOR

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem maszyn i urządzeń, a także produkcją konstrukcji stalowych i innowacyjnej aparatury dla jednostek naukowo – badawczych.

Obecnie do Działu Konstrukcyjnego poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Unieszewo k.Olsztyna

Region: warmińsko – mazurskie

Opis stanowiska:

·        Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla Klienta.

·        Opracowywanie projektów i opieka nad nimi w procesie produkcji i montażu.

·        Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

·        Kontakt z Klientem

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne – preferowana budowa maszyn i urządzeń

·        Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

·        Znajomość programu Solid Works.

·        Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

·        Dobra organizacja pracy.

·        Prawo jazdy kat. B.

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·        Umowę o pracę

·        Pracę w systemie jednozmianowym

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

·        Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

·        Różnorodne i odpowiedzialne zadania w innowacyjnej firmie.

·        Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 737216230