2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Turek
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnię na stanowisko Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Turek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię Doradcę w Placówce Partnerskiej Credit Agricole Bank Polska w Turku

Twoje zadania:·

Profesjonalnie doradzasz i sprzedajesz produkty bankowości detalicznej·

Inicjujesz i aktywnie kształtujesz długotrwałe relacje z klientami·

Dbasz o najwyższą jakość obsługi·

Odpowiadasz za realizację indywidualnych i zespołowych celów biznesowych·

Budujesz pozytywny wizerunek Credit Agricole Bank Polska S.A.·

Zarządzasz przypisanym portfelem klientów detalicznych

Twoje doświadczenie i umiejętności:·

Jesteś nastawiony na budowanie długotrwałych relacji z klientami·

Pracujesz lub pracowałeś w bezpośredniej obsłudze klienta.

Jesteś zorientowany na realizację celów sprzedażowych·

Lubisz sprzedaż, pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i zaangażowaną·

Potrafisz wsłuchać się w potrzeby klienta i dostosować do nich ofertę·

Dbasz o swoich współpracowników i cenisz sobie pracę w zespole·

Posiadasz wykształcenie minimum średnie

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na e-mail lub dostarczenie do Placówki w Turku ul. Kaliska 10

Lokalizacja

Turek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Turek
ID: 877473070