2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 28 maja 2024

Zatrudnię na stanowisko: Asystentka / Asystent księgowej

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasze biuro rachunkowe - TAXEO to ambitny, energiczny, a przede wszystkim wykształcony zespół specjalistów świadczących usługi księgowe.

Stabilność połączona z niestandardowymi pomysłami, to jest to, co nas cechuje.

Zakres obowiązków

  • księgowanie faktur sprzedaży i zakupu z wykorzystaniem OCR,

  • merytoryczna i formalna ocena dokumentów księgowych,

  • rozpoznanie terminu obowiązku podatkowego wynikającego z dokumentacji,

  • wprowadzanie wyciągów bankowych i raportu kasowego do programu Comarch ERP Optima,

  • obsługa systemu SaldeoSmart

  • inne zlecone prace księgowe

Nad rozwojem w zakresie księgowości zatrudnionej osoby będzie czuwała doświadczona księgowa. Stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej. Tylko od wybranej osoby będzie zależeć jak szybko nabędzie całą potrzebną wiedzę do awansu i samodzielnej pracy jako księgowa.

Wymagania:

  • Status studenta

  • Otwartość na poszerzanie wiedzy

  • Komunikatywność

  • Pozytywne nastawienie do ludzi

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych office

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym przynajmniej 3 miesięczne

  • Wiedza teoretyczna w zakresie księgowości

  • Obsługa programu Comarch OPTIMA.

  • Znajomość języka obcego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie

  • Młody, energiczny zespół

  • Rozwój zawodowy, nabycie wiedzy z zakresu księgowości

  • Możliwość awansu

W razie zainteresowania proszę o wysłanie CV poprzez wiadomość w tym portalu.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.(Dz.U. nr 133, poz.883).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 893559606