2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Jastrzębia Góra
Dodane 12 maja 2024

Zatrudnię kucharza

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jastrzębia Góra

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do włoskiej restauracji kucharza/kucharkę w Portofino Jastrzębia Góra. Jesteśmy miejscem pracującym na włoskich produktach najwyższej jakości. Jesteśmy restauracją sezonową otwartą od czerwca do września.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań m.in zupy, makarony, sałatki, burgery

  • Postępowanie zgodnie z przepisami i wytycznymi przełożonych

  • Utrzymywanie czystości w swoim miejscu pracy, przestrzegając standardów bezpieczeństwa żywności i warunków sanitarnych

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza/kucharki

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Entuzjazm i energia do działania

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zakwaterowanie

  • obiad pracowniczy

Jeśli masz chęć do pracy, chcesz się rozwijać to zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Jastrzębia Góra,

Pomorskie

Pomorskie, Jastrzębia Góra
ID: 917745901