2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Rabka-Zdrój
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię Kucharkę/Kucharza do Restauracji w Rabce Zdrój

Wynagrodzenie

26 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Poszukiwana Kucharka/Kucharz do naszej Restauracji!

Szukamy kucharki/kucharza, która/y będzie odpowiedzialna/y za przygotowywanie dań dla naszych gości. Twoim głównym zadaniem będzie gotowanie potraw kuchni Polskiej zgodnie z menu.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z ustalonym menu

Wymagania:

  • Doświadczenie w kuchni Polskiej.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś chętny i gotowy do pracy w naszym zespole, prześlij swoje CV lub zadzwoń pod numer: 50*****24.

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 918067600