2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Kołobrzeg
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnię kierowców Taxi

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Obowiązki:

  • Przewożenie osób zgodnie z ustalonym harmonogramem i trasą.
  • Korzystanie z aplikacji do zamawiania przejazdów.
  • Samodzielne zarządzanie czasem pracy.
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulacji transportowych.
  • Utrzymanie czystości pojazdu.
  • Zgłaszanie wszelkich incydentów drogowych i nieprawidłowości.
  • Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zadań.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdem.
  • Praca na określonym terenie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy odpowiedniej kategorii.
  • Orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy jako kierowca.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy i kosztami.
  • Zdolność do korzystania z aplikacji do zamawiania przejazdów.
  • Posiadanie własnego pojazdu lub gotowość do jego wynajmu.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o higienę.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 917431959