2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Piła
Dodane 11 maja 2024

Zatrudnię kierowcę C+E

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis Stanowiska:

przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,

wyjazdy w systemie 2/2(500zł netto/doba)

pojedyncza obsada,

dbanie o powierzone mienie,

dostawa przewożonego towaru w wyznaczonym czasie,

kompletowanie dokumentów przewozowych.

Oferujemy:

wynagrodzenie od 6000zł netto w systemie 2/2,

atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o płacę zasadniczą

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

długoterminową współpracę

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,

pracę z zachowaniem 100% norm czasu pracy kierowców - nie przeginamy tacho

Wymagania:

prawo jazdy C+E, karta kierowcy,

mile widziane doświadczenie w zawodzie kierowcy(mozliwość przyuczenia)

zaangażowanie, dyspozycyjność, sumienność,

odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 917549624