2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Jeżyce
Dodane 13 maja 2024

Kierowca - UBER

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma zatrudni Kierowcę samochodu osobowego (UBER)

Dołącz do naszego Zespołu w którym pracują pełni pasji ludzie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy także w weekendy i dni świąteczne

  • Mile widziana znajomość języka obcego

  • Doświadczenie - UBER (minimum 30 zrealizowanych przejazdów na koncie, ocena minimum 4,85, zaakceptowany identyfikator taxi w aplikacji)

Jakie będą Twoje zadania:

  • Profesjonalna obsługa Gościa

  • Kursy po mieście, odbiór gości z/na lotnisko

  • Dbanie o bezpieczeństwo własne oraz przewożonych Gości

  • Dbanie o czystość powierzonego samochodu służbowego

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług

Jeśli to właśnie TY poradzisz sobie z powyższymi zadaniami, a Twoja mocna strona to m.in. dobra organizacja pracy, elastyczne podejście do jej wykonania, dbałość o szczegóły, to znaczy, że czekaliśmy właśnie Ciebie!

Zapewniamy:

  • Profesjonalny i koleżeński Zespół

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 842320780