2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Poznań
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnię Kelnera/Kelnerkę

Wynagrodzenie

20 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowana Restauracja Republika Róż by Andrzej Gołąbek to fantastyczne miejsce na rozpoczęcie lub kontynuowanie swojej przygody z pracą w restauracji, która cieszy się wieloletnimi wyróżnieniami w świecie gastronomii.

Jeśli jesteś otwarty, serdeczny, łatwo nawiązujesz kontakty oraz chcesz być częścią zespołu to wysyłaj do nas swoje CV - czekamy !

Główne zadania:

  • obsługa kelnerska gości restauracji na zmianach popołudniowych

  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług

  • dbałość o estetyczny wygląd restauracji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub zlecenie

  • posiłki pracownicze, kawa i herbatka

  • fantastyczną atmosferę pracy

  • terminowe wypłaty

Oczekujemy:

  • doświadczenia na powyższym stanowisku aczkolwiek jeżeli nie masz, to wszystkiego nauczymy.

  • elastyczności

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • dyspozycyjności ( praca zmianowa i w święta)

  • znajomości języka angielskiego i polskiego

  • uśmiechu na twarzy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 863386627