2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Radzyń Podlaski
Dodane 19 maja 2024

Zatrudnię Kadrową do Biura Rachunkowego

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzyń Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do biura rachunkowego w Radzyniu Podlaskim Kadrowej / Kadrowego

Twój zakres obowiązków:

  • wprowadzanie nowych pracowników;

  • obsługa bieżąca pracowników;

  • prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z aktualnym stanem prawnym;

  • rozliczenie ZUS, PIT;

  • bieżąca obsługa kadrowo – płacowa klientów biura rachunkowego;

  • wyliczanie list płac/rachunków, ekwiwalentów;

  • przygotowywanie umów, wypowiedzeń, świadectw pracy;

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt w klientami;

  • współpraca z ZUS , PIP, sprawozdania GUS, deklaracji podatkowych.

Oczekujemy:

  • dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy;

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowym;

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, po wcześniejszym ustaleniu możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Radzyń Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Radzyń Podlaski
ID: 886444551