2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Węgrzce
Dodane 26 maja 2024

zatrudnię inżyniera/kierownika budowy

Lokalizacja

Węgrzce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma budowlana poszukuje pracownika na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY lub KIEROWNIK BUDOWY

Miejsce pracy: Polska, Nowe Brzesko. Praca przy budowie mostu.

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

  • Współpraca z kierownikiem budowy

  • Kreatywność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność

  • Odbiór robót pod względem jakościowym i ilościowym

  • Nadzorowanie terminowości wykonywanych prac zgodnie z narzuconym harmonogramem

  • Monitorowanie terminowości dostaw materiałów i sprzętu oraz ich kontrola pod względem zgodności z dokumentacją techniczną

  • Prowadzenie archiwizacji dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie jako inżynier budowy (min. 2 lata)

  • Umiejętność posługiwania się projektami oraz dokumentacją techniczną inwestora

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań

  • Znajomość przepisów bhp

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Więcej informacji pod numerem 5-0-3-4-9-0-4-6-0 lub 5-1-3-9-3-8-8-8-0

Lokalizacja

Węgrzce,

Małopolskie

Małopolskie, Węgrzce
ID: 919493466