2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 31 maja 2024

Zatrudnię handlowca z którego zrobię DYREKTORA SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie

4 900 - 8 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem, pozyskujemy ponad 500 klientów biznesowych miesięcznie i TYLKO biznesowych w branży energetycznej (NIE OZE)

Poszukuje 4 osób z doświadczeniem w obsłudze bezpośredniej, które mają dosyć pracy pod tytułem - ja - folder - klient. Jeśli nie chcesz swojego doświadczenia wyrzucić do kosza, tylko wykorzystać na stanowisku wyższym niż przedstawiciel handlowy oraz wrzucić na barki zespół sprzedażowy.

Jakie będą Twoje obowiązki oraz czego od Ciebie oczekujemy ?

  • obsługa klienta biznesowego

  • prowadzenie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów

  • wdrażanie nowych pracowników

  • szkolenia ze sprzedaży młodych pracowników

  • monitorowanie wyników zespołów Czego oczekujemy?

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (8-16)

  • doświadczenia w kontakcie z klientem indywidualnym/ biznesowym

  • POKORY

  • otwartej głowy bo zajmujemy się tym od lat

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawa + prowizja albo czysta prowizja

  • dodatkowe wynagrodzenie za prowadzenie zespołu, min. 1000 PLN miesięcznie ( od pierwszej osoby)

  • dodatek 1500 zł jeżeli używasz swojego samochodu prywatnego

  • szkolenia podnoszące kwalifikacyjne w zakresie sprzedaży/ rekrutacji/ szkolenia/ zarządzania

Dbamy o atmosferę i przyjazne relacje w biurze.

Organizujemy wspólne wyjścia, a także wyjazdy integracyjne.

Wyślij CV! Może to właśnie Ty najlepiej będziesz się nadawać do naszego zespołu.

Prosimy o załączenie klauzuli RODO.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 918969121