2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Busko-Zdrój
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnię Elektryka

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy specjalizującej się w OZE poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych.

  • Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych.

  • Montaż i konfiguracja magazynów energii

  • Konfiguracja urządzeń PV i szkolenie użytkowników.

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

  • Konserwacja i serwis instalacji fotowoltaicznej.

  • Prowadzenie tras kablowych i wykonywanie rozdzielni elektrycznych.

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych i oświetlenia.

  • Samodzielne podejmowanie decyzji technicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Elektryk/Pomocnik elektryka.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Uprawnienia SEP (do 1kV lub wyższe).

  • Wiedza nt. instalacji elektrycznych oraz PV.

  • Rzetelność i dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę.

    OFERUJEMY:

  • ciągłość pracy

  • możliwość zatrudnienia na umowę (o pracę, zlecenia) bądź kontrakt B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 912652994