2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Koszalin
Dodane 16 maja 2024

Zatrudnię doradcę technicznego/handlowca , Koszalin/Słupsk

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizująca się głównie w termoizolacjach budynków metodami natryskowymi pianą otwarto i zamknięto komorową , oraz hydroizolacją powłokami natryskowymi obiektów ️przemysłowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do nowego oddziału osoby chętnej do współpracy na stanowisku konsultanta technicznego . Od kandydatów oczekujemy zaangażowania ‍️w miejscu pracy, lojalności, uczciwości, samodzielności w działaniu, chęci do nauki i rozwoju. W pracy cenimy sobie dokładność, rzetelność, wysoką jakość wykonywanych prac, bezpieczeństwo swoje i współpracowników ‍stawiamy na pierwszym miejscu. W miejscu pracy przyzwyczailiśmy się do przyjaznej ️domowej atmosfery, która sobie cenimy i o którą dbamy. Bardzo ważnym ze względu na prace w terenie jest posiadanie prawa jazdy kat B.

Obowiązki: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz budowanie trwałych relacji biznesowych. Udzielanie profesjonalnego doradztwa technicznego w zakresie usług izolacyjnych. Opracowywanie ofert handlowych, oraz negocjowanie warunków umów. Monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych możliwości biznesowych.

Wymagania: Doświadczenie w pracy handlowej, wysoka kultura osobista i chęć realizacji zadań będzie dodatkowym atutem. Mile widziane umiejętności komunikacyjne, oraz negocjacyjne. Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju w branży izolacyjnej. Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz podstawowe. Narzędzia pracy telefon, samochód służbowy). Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.

Termo-Kraft ocieplamy domowe stosunki Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV do 03.04.2024

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 906326033