2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Południe
Dodane 03 czerwca 2024

Zatrudnię asystentkę stomatologiczną

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POSZUKUJEMY -osoby na stanowisko asystentki-higienistki stomatologicznej.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY: umowa zlecenie lub samozatrudnienie.

W przypadku dobrej współpracy do rozważenia umowa na etat

WYNAGRODZENIE-uzależnione od posiadanego doświadczenia

OBOWIĄZKI:

-przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza

-dezynfekcja i sterylizacja narzędzi

-asystowanie lekarzowi (też praca na "cztery" ręce)

-znajomość pracy ze sprzętem, dbałość o sprzęt

-znajomość prowadzenia dokumentacji medycznej

-dbałość o czystość i porządek

MIEJSCE PRACY : Warszawa Grochów

POSZUKUJEMY OSOBY:

-z wykształceniem kierunkowym

-zainteresowanej długotrwałą współpracą

-z umiejętnością pracy samodzielnej i zespołowej

-sumiennej,dokładnej ,z wysoką kulturą osobistą

-dyspozycyjną z elastycznym czasem pracy, również w 1-2 soboty w miesiącu.

OFERUJEMY :

-pracę w stabilnych warunkach,w zgranym zespole,w kameralnym gabinecie działającym od 20 lat, w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prosimy o przesyłanie CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy

Odpowiemy na wybrane oferty.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 916359369