2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdynia
  7. Spedycja - Chylonia
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię Asystenta Spedytora

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma spedycyjna z 16 letnim stażem poszukuje chętnych osób do pracy!

Mile widziani są zarówno pracownicy z wykształceniem zawodowym jak i wyższym logistycznym. Jest możliwość przyuczenia się do zawodu. Jesteśmy otwarci na ludzi młodych, chętnych do pracy, którzy kończą szkoły zawodowe, techniczne i takie, które chcą pracować w trakcie wakacji. Zapraszamy studentów oraz absolwentów kierunków technicznych. Otwartą ścieżkę kariery mają również młodzi spedytorzy, chcący zdobyć doświadczenie, Chętnie przyjmiemy także osoby powracające na rynek pracy jak np. kobiety po urlopach macierzyńskich. Stawiamy na rozwój, zapewniamy wdrożenie, dajemy możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków:

Obsługa biura, wsparcie spedytora w zakresie organizacji i monitoringu transportu, archiwizacja dokumentów, kontakt telefoniczny i mailowy z klientem, kserowanie, skanowanie, drukowanie dokumentów. Współpraca z działem księgowości. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.

Inne wymagania:

Pracodawca zapewnia pełne przeszkolenie do zawodu, wymagane szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu, komunikatywność i kultura osobista oraz dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność, a także znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Doświadczenie mile widziane.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 918088001