2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kraków
  7. Pozostałe w Zdrowie - Prądnik Biały
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię asystenta/asystentkę stomatologiczną

Wynagrodzenie

3 800 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko: Asystentka Stomatologiczna

Firma stomatologiczna NZOZ STOMEDYK poszukuje energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Asystentki Stomatologicznej do naszego dynamicznego zespołu. Szukamy kandydatki/kandydata z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, empatią oraz pasją do pracy z pacjentami.

Obowiązki:

  • Asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów.

  • Przygotowywanie gabinetu oraz sprzętu do zabiegów.

  • Zapewnianie komfortu i bezpieczeństwa pacjentów.

  • Pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w gabinecie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Doświadczenie w pracy w gabinecie stomatologicznym będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane - chęć nauki i zaangażowanie są kluczowe.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontaktach z pacjentami.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz elastyczne godziny.

Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy z ludźmi, chcesz rozwijać się w dziedzinie stomatologii i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV!

Czekamy na Twoją aplikację!

NZOZ STOMEDYK

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 707192622