2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Sosnowiec
Dodane 15 maja 2024

Zastępca Szefa Kuchni - włoska restauracja

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Pocco Italia Ristorante zatrudni osobę na stanowisko: Zastępca Szefa Kuchni.

Główne zadania na tym stanowisku:

·       Nadzorowanie produkcji gastronomicznej i kontrola jakości serwowanych dań,

·  Motywowanie zespołu,

·       Koordynacja procesów i działań ludzi, zgodnie z procedurami i standardami firmy,

·       Zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego zespołu,

·       Nadzorowanie pracy zespołu zgodnej z przepisami HACCP, GHP i GMP,

·       Racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową i magazynową.

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

·       Możliwość aktywnego udziału w tworzeniu nowej marki gastronomicznej,

·       Bardzo dobre warunki pracy, tj.: przeprowadzony remont lokalu, kuchni oraz nowe wyposażenie,

Nasze oczekiwania:

·       Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

·       Znajomość i pasja do kuchni włoskiej,

·       Umiejętność delegowania zadań i motywowania zespołu,

·       Zaangażowanie, sumienność oraz dyspozycyjność,

·       Znajomość przepisów HACCP, GHP i GMP,

·       Dobra organizacja pracy własnej i pracy podległego zespołu,

·       Umiejętności pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania i znajdywania rozwiązań w stresujących sytuacjach.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Prosimy o przesłanie CV poprzez platformę OLX.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 797241638