2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Gliwice
  7. Kucharz - Stare Gliwice
Dodane 14 maja 2024

Zastępca Szefa Kuchni (Restaucja Gabriella)

Wynagrodzenie

6 500 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja „Gabriella”, zlokalizowana w Gliwicach przy ul. Łabędzkiej 39a poszukuje osobę na stanowisko: Zastępca Szefa Kuchni

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Zastępcy Szefa Kuchni, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Idealny kandydat będzie wspierał Szefa Kuchni w codziennych operacjach, zarządzaniu zespołem oraz w dążeniu do utrzymania najwyższych standardów kulinarnej doskonałości.

Obowiązki:

  • Wspieranie Szefa Kuchni w planowaniu i przygotowywaniu menu.

  • Zarządzanie i szkolenie personelu kuchennego.

  • Nadzorowanie i organizacja pracy kuchni w trakcie nieobecności Szefa Kuchni.

  • Utrzymanie wysokich standardów sanitarnych i jakościowych.

  • Zarządzanie zamówieniami i zapasami produktów kuchennych.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej.

  • Wykształcenie kierunkowe związane z gastronomią mile widziane;

  • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem i organizacji pracy.

  • Kreatywność i umiejętność innowacji w kuchni.

  • Bardzo dobra znajomość technik kulinarnych i trendów w gastronomii.

  • Znajomość przepisów sanitarnych i higienicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, od 31zł/h netto (na rękę);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 710726857