2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Śląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Katowice
  7. Zarządzanie sklepem - Dąb
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 16:19

Zastępca kierownika Sklepu PUMA Silesia Katowice

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Zastępcy Menedżera Sklepu – Lidera Zespołu Sprzedażowego

Miejsce pracy: Katowice Centrum

TWOJE ZADANIA:

·        Wspieranie Menedżera w rozwijaniu efektywnego Zespołu Sprzedażowego – to będzie Twoje najważniejsze zadanie,

·        Zarządzanie na swoich zmianach salonem sprzedażowym tak, aby przynosił on jak największe zyski sprzedażowe i pozytywnie reprezentował naszą markę,

·        Przekraczanie planów sprzedażowych wyznaczonych dla Twojego salonu.

TWOJE KWALIFIKACJE:

·        Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem– mile widziane,

·        Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe – musisz lubić i umieć sprzedawać – warunek konieczny,

·        Umiejętność monitorowania pracy Sprzedawców i wspierania ich w osiąganiu planów sprzedażowych,

·        Komunikacja interpersonalna na wysokim poziomie,

·        Samodzielność i dobra organizacja pracy,

·        Umiejętność świadomego przerzucania uwagi,

·        Nastawienie na rozwój.

CO OFERUJEMY TOBIE:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie,

·        Możliwość rozwoju zawodowego,

·        Zniżki na markowe produkty ,

·        Przyjazną atmosferę pracy i wspierający Zespół,

·        Dodatkowe programy rozwojowe

Chcesz do Nas dołączyć? Nie czekaj!

W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)"

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 918747293