2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tułowice
Dodane 11 maja 2024

Zastępca Kierownika sklepu Emma Tułowice

Wynagrodzenie

4 950 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tułowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zatrudnię osobę na stanowisko zastępcy kierownika do sklepu Emma Market przy ulicy Porcelanowej w Tułowicach. Praca jest zmianowa, w dniach poniedziałek-sobota, zależnie od grafiku sklepu.

Wymagane minimum roczne doświadczenie na stanowisku zastępcy, zmianowego w handlu. Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Praca na pełny etat. Wymagana znajomość języka polskiego. Konieczne posiadanie książeczki sanitarnej lub wyrobienie jej przed podjęciem pracy.

Główne zadania:

  • wykładanie towaru

  • obsługa klienta

  • organizacja pracy sprzedawców

  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw

  • dbanie o ułożenie towaru i czystość w sklepie

  • wprowadzanie dokumentów do systemu

  • zamawianie towaru

  • dbanie o wdrożenie procedur firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie

  • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • terminowość w wypłacie

  • gwarantowany wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym

Chętnych prosimy o przesyłanie CV. Po weryfikacji CV, rekruter umawia się na spotkania z wybranymi kandydatami. Ogłoszenie akt

Lokalizacja

Tułowice,

Opolskie

Opolskie, Tułowice
ID: 908760775