2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Podlaskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łomża
Diagnostyka SA
Dodane 07 maja 2024

Zastępca Kierownika Laboratorium

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego

Twój zakres obowiązków:

  • Dbałość o doskonałą jakość badań wykonywanych w laboratorium
  • Zatwierdzanie i autoryzacja wyników badań
  • Doradztwo, wydawanie opinii i interpretacja wyników badań
  • Nadzorowanie procesu walidacji metod badawczych
  • Wdrażanie nowych urządzeń i metod w Laboratorium
  • Udział w polityce kadrowej firmy poprzez zarządzanie podległym personelem
  • Stały kontakt z Działem Handlowym, znajomość wymagań kontrahentów i ich realizacja
  • Nadzór nad zgodnością pracy Laboratorium z obowiązującymi ustawami, normami (w tym ISO) oraz przepisami BHP i Sanepidu
  • Ocena dostawców i podwykonawców laboratorium, monitorowanie jakości dostaw i usług
  • Reprezentowanie laboratorium podczas kontroli i wizytacji organów i instytucji kontrolnych (np. PCA ,Sanepid, PIP, NFZ, KIDL, inne)
  • Zapewnienie wdrożenia polityki jakości
  • Udział w przygotowaniu rocznego budżetu pracy Laboratorium
  • Optymalizacja kosztów funkcjonowania Laboratorium i stały nadzór nad kosztami
  • Zapewnienie doradztwa w zakresie diagnostyki laboratoryjnej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Tytułu specjalisty w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej (lub w trakcie realizowania specjalizacji)
  • Umiejętności zarządzania personelem
  • Doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności współdziałania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę (możliwy też kontrakt)
  • Praca w laboratorium przy ul. Sikorskiego 239, laboratorium pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-18:00, praca zmianowa
  • Pracę w nowoczesnym laboratorium, umożliwiającą ciągły rozwój poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, medicover sport, prywatna opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Łomża
ID: 913896174