2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Książ Wielkopolski
Dodane 28 maja 2024

Zastępca / Asystent kierownika serwisu

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Książ Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Liron Polska to polski producent maszyn do produkcji lodów, dostępnych w ponad 400 lodziarniach w Polsce i za granicą. Urządzenia budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz stale rosnące wymagania klientów. Oferowane przez nas maszyny to połączenie solidnej konstrukcji z nowoczesnym designem.

W związku z ciągłym rozwojem potrzebujemy wsparcia w zespole, który tworzy nowe i ciekawe rozwiązania, dlatego szukamy pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: Książ Wielkopolski

Pracuj z nami

Jesteśmy rodzinną firmą i doskonale zdajemy sobie sprawę z wartości stojącej za wykwalifikowanym pracownikiem. Staramy się tworzyć przyjazne warunki pracy, słuchamy głosu wszystkich pracowników i wprowadzamy zmiany pomagające nam nieustannie się rozwijać.

Twój zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych zadań;

  • dbbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami;

  • rozliczanie podległego zespołu z realizacji zadań i wyznaczonych celów;

  • koordynowanie procesów serwisowania, organizowanie napraw;

  • obsługę klienta w zakresie pomocy technicznej;

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji napraw serwisowych;

  • rozliczenia z producentami w ramach napraw gwarancyjnych;

  • zarządzanie kalendarzem działań serwisowych, raportowanie działań serwisowych;

  • rozwój działalności serwisowej poprzez sprzedaż usług;

  • optymalizację procesów i efektywności.

 Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • konsekwencji w działaniu, nastawienia na rozwiązywanie problemów;

  • wysokiego zorientowania na cel, efektywność i sukces;

  • umiejętności skutecznej komunikacji, zdolności interpersonalnych;

  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu;

  • zdolność otwartego rozwiązywania konfliktów;

  • łatwość w przekazywaniu wiedzy i chęć dzielenia się nią z zespołem;

  • kreatywność, wprowadzenia nowych rozwiązań;

  • umiejętność określania zadań priorytetowo;

  • chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia;

  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  •     Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży

  •          Niezbędne narzędzia pracy (smartfon, samochód, komputer)

  •          Szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne;

  •          Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  •          Trwałe, stabilne zatrudnienie

  •          Atrakcyjne wynagrodzenie, rozbudowany system motywacyjny

  •          ciekawą pracę w miłej atmosferze

Lokalizacja

Książ Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Książ Wielkopolski
ID: 918345290