2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Dodane 30 kwietnia 2024

Zarządzający agencją opiekunek do dzieci

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Agencja opiekunek do dzieci poszukuje wyjątkowej osoby, która z pasją i determinacją podejmie się roli kierowania i modelowania przyszłości naszej firmy. Cenimy sobie pomysłowość, zaangażowanie i dbałość o szczegóły w każdym aspekcie naszej działalności. Nasza misja koncentruje się na zapewnieniu klientom bezpiecznej i stymulującej opieki dla ich dzieci, jednocześnie oferując naszym pracownikom środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu.

Szukamy osoby:

  • Z kompetencjami lidera, ze zdolnością do motywowania zespołu i budowania relacji z klientami.

  • Z inicjatywą, gotowej do podejmowania wyzwań oraz samodzielnej.

  • Ze znajomością branży opieki i edukacji dzieci.

  • Doświadczonej w zarządzaniu zespołem oraz w prowadzeniu działalności w sektorze usługowym.

  • Posiadającej umiejętność strategicznego myślenia, planowania i efektywnej realizacji założonych celów.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działalnością agencji, w tym rekrutacją, szkoleniem i zarządzaniem zespołem opiekunów i pracowników administracyjnych.

  • Rozwijanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi oraz budowanie silnej pozycji agencji na rynku.

  • Analiza rynku, identyfikacja potrzeb klientów i dostosowywanie oferty usługowej.

  • Definiowanie i realizacja strategii rozwoju agencji.

  • Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług oraz satysfakcji klientów.

Oferujemy:

  • System wynagrodzenia oparty na wynikach, zapewniający wysokie możliwości zarobkowe zależne od efektywności i sukcesu działalności.

  • Wsparcie merytoryczne i dostęp do sprawdzonych narzędzi pracy.

  • Autonomię w kształtowaniu strategii biznesowej agencji oraz możliwość wpływu na jej rozwój.

  • Perspektywę długoterminowej współpracy i możliwość rozwoju zawodowego w ramach projektu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915472912