2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Mińsk Mazowiecki
Dodane Dzisiaj o 13:04

Doradca Klienta platformy ogłoszeniowej z językiem niemieckim (C1)

Wynagrodzenie

47 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukujemy komunikatywnej, energicznej i zaangażowanej osoby do naszego zespołu obsługującego nowopowstały projekt w języku NIEMIECKIM. Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Zapewnimy Ci wszystkie potrzebne szkolenia. Jeżeli posługujesz się biegle językiem niemieckim i chcesz pracować w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

 Obowiązki:

- telefoniczna obsługa klienta: bieżące wsparcie przedsprzedażowe i posprzedażowe Klientów,

- odpowiadanie na pytania techniczne i dotyczące obsługi platformy ogłoszeniowej,

- moderowanie treści publikowanych w serwisie,

- przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji,

- aktualizowanie danych w systemie.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka niemieckiego (C1),

- Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1,

- Dyspozycyjności w wymiarze minimum 140 godz. miesięcznie,

- Zorientowanie na klienta i umiejętność rozwiązywania problemów,

- Zdolność do szybkiego uczenia się nowych programów i aplikacji komputerowych.

Co oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy za wyniki,

- Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie (po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej),

- Pełne szkolenie przygotowujące do pracy,

- Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,

- Pracę w międzynarodowym środowisku,

- Programy motywacyjne i pakiet benefitów.

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV!

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 918443397