2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Stróże
Dodane 23 kwietnia 2024

Żabka Stróże - kasjer-sprzedawca

Wynagrodzenie

3 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stróże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA NA STANOWISKO KASJER-SPRZEDAWCA

!!! Tylko poważnie zainteresowane osoby, które potrafią uszanować pracę innych i dobro całego zespołu !!!

Szukamy osoby na stałe, która uzupełni zespół.

Oferuję:

* umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę wraz z rozwojem sklepu

* terminowo wypłacane wynagrodzenie

* atrakcyjny system premiowy zależny od wyników

* praca w systemie dwuzmianowym i grafik rozpisany na miesiąc do przodu

* miłą atmosferę i fajną ekipę do pracy

Zakres obowiązków:

* obsługa klientów sklepu zgodnie ze standardem sieci

* przygotowywanie hot-dogów i innych posiłków zgodnie z wytycznymi

* przyjmowanie i wydawanie paczek

* obsługa LOTTO

* przyjmowanie dostaw, dokładanie towaru, dbanie o porządek na magazynie

* dbałość o estetykę sali sprzedaży

* kontrola terminów i jakości towarów na sklepie

Oczekiwania:

* uczciwość

* szacunek wobec współpracowników oraz szacunek do miejsca pracy

* punktualność

* dyspozycyjność

* obowiązkowość i chęć do pracy

* ważne badania sanepidowskie lub wykonanie ich przed podjęciem pracy

Mile widziane:

* doświadczenie w pracy w sklepie żabka lub innej sieciówce

* doświadczenie w pracy z klientem(również tymi trudnymi)

Zgłoszenia proszę wysyłać w formie CV w wiadomości prywatnej wraz z danymi kontaktowymi.

* - cykl zmianowy:

1 dzień - 1 zmiana

2 dzień - 2 zmiana

3 dzień - wolne

4 dzień - cykl od nowa(1 zmiana)

(w związku z cyklem zmianowym są dni wolne w tygodniu za dni pracujące w

weekend)

Lokalizacja

Stróże,

Małopolskie

Małopolskie, Stróże
ID: 913939879