2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Topola Królewska
Dodane 16 maja 2024

Wytapiacz - odlewnia w Topoli Królewskiej

Lokalizacja

Topola Królewska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników na stanowisko wytapiacz do naszej odlewni w Topoli Królewskiej k/Łęczycy

Zakres obowiązków:

- praca przy produkcji odlewniczych stopów staliwa i żeliwa

- obsługa pieca topialnego (szkolenie po stronie pracodawcy)

- prowadzenie procesów topienia i odlewania

- sortowanie materiałów wsadowych

- załadunek wsadu do pieca

- dbałość o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń

- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

 Nasze wymagania:

- wykształcenie zawodowe/średnie

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- punktualność

 Mile widziane:

- uprawnienia na wózki widłowe

- uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

- premię za punktualność i dyspozycyjność

- pracę od poniedziałku do piątku

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

 Więcej informacji pod numerem telefonu 24 721 13 25 lub w biurze odlewni

Lokalizacja

Topola Królewska,

Łódzkie

Łódzkie, Topola Królewska
ID: 820577955