2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Mokotów
Dodane 30 kwietnia 2024

Wydawnictwo zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK KSIĘGARNI

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wydawnictwo zatrudni osobę na stanowisko

PRACOWNIK KSIĘGARNI

Zakres obowiązków:

1. Realizacja zamówień ze sklepu internetowego.

2. Obsługa programu WF-MAG.

3. Obsługa klientów w księgarni.

4. Udział w targach (raz, dwa razy w roku).

5. Obsługa programu Perdix (jest możliwość przyuczenia do obsługi programu).

Oferujemy:

– Pracę na cały etat.

– Dobrą atmosferę w miejscu pracy.

– Wynagrodzenie zawsze na czas, premie.

– Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wymagania:

Obowiązkowość, komunikatywność, odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: promocja(at)wydawnictwo.pl wraz z klauzulą poufności:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913954973