2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Ostrów Mazowiecka
Dodane 29 kwietnia 2024

Wychowawca półkolonijny

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szkoła Języków Obcych EUREKA poszukuje wychowawcy półkolonijnego:

Zadania:

  • prowadzenie zajęć grupowych podczas półkolonii dla  dzieci w wieku 5-12 lat zgodnie z konspektem

  • sprawowanie opieki nad grupą dzieci (maksymalnie 15 osób) w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

  • prowadzenie dziennika zajęć

  • możliwość stałej współpracy jako instruktor warsztatów również w trakcie roku szkolnego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci kierunków pedagogicznych, nauczycielskich, filologicznych i pokrewnych),

  • dyspozycyjność w okresie wakacji letnich: 24.06.2024r. - 30.08.2024r. (minimum 2 tygodnie)

  • umiejętność przekazywania wiedzy, pasja i zamiłowanie do pracy z dziećmi,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, kreatywność, pozytywne nastawienie,

  • ukończony kurs wychowawcy wypoczynku (bądź gotowość do jego ukończenia) bądź uprawnienia pedagogiczne

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 915255654