2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Psie Pole
Dodane 10 maja 2024

Wychowawca grupy przedszkolnej/Pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Saplings18 we Wrocławiu ogłasza nabór na stanowisko: NAUCZYCIEL/TERAPEUTA GRUPY PRZEDSZKOLNEJ

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w małych grupach, dostosowanych do potrzeb i możliwości dzieci,

  • Prowadzenie konsultacji dla rodziców,

  • Przygotowywanie opinii o dziecku poprzez monitorowanie postępów dzieci i dokumentowanie ich osiągnięć,

  • Planowanie i przygotowywanie programu nauczania z uwzględnieniem różnorodnych aktywności i metod pracy,

  • Indywidualne podejście do dzieci,

  • Współpraca z zespołem nauczycieli, terapeutami i rodzicami w celu opracowania i realizacji planów edukacyjnych,

  • Tworzenie przyjaznej i kreatywnej atmosfery w sali przedszkolnej

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku: Pedagogika przedszkola wczesnoszkolna/Elementarna,

  • Umiejętność planowania i prowadzenia zróżnicowanych zajęć edukacyjnych i zabawowych ,

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z dziećmi i rodzicami,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków,

  • Cierpliwość, kreatywność i zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Mile widziane:

  • Znajomość metod i technik pracy z dziećmi z różnymi potrzebami edukacyjnymi,

  • Studia z zakresu stosowanej analizy zachowania oraz edukacji i rehabilitacji osób ze spektrum autyzmu,

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Szkolenia i warsztaty,

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy,

  • Możliwość wpływu na rozwój i edukację dzieci,

  • Wsparcie ze strony dyrekcji i zespołu przedszkolnego.

Dodatkowo:

Dla osób chętnych oferujemy możliwość prowadzenia zajęć dodatkowych po godzinach pracy w ramach dodatkowego wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 858321956