2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Żoliborz
Agnieszka Kozioł
Dodane 28 maja 2024

Współpracownik/czka ds. Kontaktu z Darczyńcami

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

 UNICEF działa w 190 krajach i terytoriach, nierzadko w najtrudniejszych miejscach na ziemi, aby dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Darczyńcami w celu budowanie z nimi długotrwałych relacji (połączenie wychodzące o charakterze powitalnym w programie)

  • Informowanie Darczyńców o działaniach organizacji i wyjaśnianie wątpliwości dotyczących darowizn

  • Wsparcie przy monitorowaniu, rozliczaniu i analizowaniu wyników rozmów telefonicznych

  • Udział w pilotażowym projekcie telemarketingowym skierowanym do Darczyńców indywidualnych UNICEF Polska

  • Wsparcie przy innych nowo tworzonych projektach

Szukamy osoby:

  • Posiadającej doświadczenie w pracy w branży telemarketingowej

  • Mówiącej biegle w języku polskim

  • Dyspozycyjnej minimum 24-40 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku, w przedziale godzin 8:00-18:00

  • Zaangażowanej, zorganizowanej i systematycznej

  • Lubiącej rozmowy telefoniczne i rozumiejącej specyfikę komunikacji w tym kanale

  • Znającej pakiet MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość obsługi programów CRM i call center

  • Doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej lub fundraisingu

Oferujemy:

  • Współpracę z globalnym liderem niosącym pomoc dzieciom

  • Umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem do końca 2024 roku

  • Współpraca w trybie hybrydowym lub stacjonarnym w biurze na Żoliborzu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Udział w szkoleniach fundraisingowych

  • Wdrożenie i wsparcie Koordynatorów zespołów i Managera

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Zapraszamy do pozostawienia swojego CV w naszej bazie danych. Dokumenty należy wysyłać na adres: praca(at)unicef.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie swojej aplikacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 918252278