2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 15 maja 2024

WSNOZ zatrudni pracownika biurowego ds. płatności i windykacji

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

WSNOZ zatrudni osobę na stanowisko pracownika biurowego ds. płatności i windykacji

Opis stanowiska

  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

  • weryfikacja oraz kontrola płatności

  • sporządzanie zestawień

  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • inicjatywa i zaangażowanie

  • umiejętność dostosowania do pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • chęć rozwoju zawodowego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wykształcenie wyższe

 Oferujemy:

  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania i efektów pracy

  • praca w przyjemnej atmosferze i rozbudowanym zespole

  • możliwość szybkiego zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Zapraszamy do zespołu!

  •       Klauzula informacyjna rekrutacja

  • 1. Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu, adres: ul. Jagiellońska 4, 85-067 Bydgoszcz,

  • 2. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych (zwanego dalej: IOD), z którym można się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych: Ryszard Kudlicki,

  • 3.​​​ Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu:

  • a.        przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy,  w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest wykonanie obowiązku nałożonego przepisami prawa (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO),

  • b.       przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach.  Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO),

  • c.        realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Państwa w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Państwa umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku.  Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO),

  • d.       realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji, w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi oraz w celu możliwości udzielania odpowiedzi na pisma, wnioski i żądania (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO),

  • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  • 4.       Państwa dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu ADO, tj. uczestniczącym w wykonaniu naszych czynności w ramach prowadzonej przez nas działalności lub działającym na nasze zlecenie: pracownikom, dostawcom usług księgowych, rachunkowych, prawnych, podatkowych, audytowych, kurierskich oraz operatorom pocztowym, a także podmiotom współpracującym: Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu. Ponadto, Państwa dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, jeśli taki obowiązek wynika z przepisów prawa.

  • 5.       Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.

  • 6.       W zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do żądania przenoszenia danych.

  • 7.       Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie danych przez Administratora do Prezesa UODO.

  • 8.       Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji oraz w celu ochrony przed ewentualnymi roszczeniami mogącymi pojawić się w związku z prowadzoną uprzednio rekrutacją (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) czyli przez 4 lata od końca roku, w którym zakończono postępowanie rekrutacyjne, w tym 3 lata to najdłuższy możliwy okres przedawnienia roszczeń, dodatkowy rok jest na wypadek roszczeń zgłoszonych w ostatniej chwili i problemów z doręczeniem, a liczenie od końca roku służy określeniu jednej daty usunięcia danych w danym roku.

  • 9.       Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916999106