2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Chorzów
Dodane 30 kwietnia 2024

Włoska restauracja Amori Pomidori zatrudni pomoc kuchenną

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Amori Pomidori, renomowana włoska restauracja, poszukuje energicznej osoby na stanowisko Pomocy Kuchennej, która dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy kandydata/kandydatki z dużą dyspozycyjnością i zaangażowaniem do pracy, gotowej/gotowego wesprzeć naszą kuchnię.

Wymagania:

• Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej.

• Duża dyspozycyjność, w tym gotowość do pracy w różnych zmianach, w tym wieczorami i weekendami.

• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

• Energiczność i pozytywne podejście do pracy.

Obowiązki:

• Pomoc przy przygotowywaniu potraw i przygotowywaniu składników.

• Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

• Współpraca z zespołem kuchennym w celu efektywnego prowadzenia działalności restauracji.

• Wykonywanie innych obowiązków zgodnie z potrzebami kuchni.

Jeśli jesteś osobą energiczną, zaangażowaną i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu w renomowanej restauracji, zachęcamy do aplikowania!

Oferta:

• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w dynamicznym środowisku restauracyjnym.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 915406569