2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Kujawsko-pomorskie
  6. Odnawialna - Bydgoszcz
Dodane 11 maja 2024

"Weź nie klikaj "

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

A skoro już tutaj jesteś ... zapoznaj się z ogłoszeniem

K&K Energy Nasza firma powstała aby w pełnym zakresie prowadzić działalność związaną z fotowoltaiką i źródłami energii odnawialnej. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani projektanci, monterzy i doradcy techniczno-handlowi.

Dlaczego warto u nas pracować?

Przede wszystkim nie działamy szablonowo tylko kreatywnie :D

- Atrakcyjny system wynagrodzenia bez górnego limitu ( Podstawa + Prowizja )

- Pomoc we wdrożeniu do pracy oraz pełne wsparcie przełożonych i współpracowników - Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

- Eventy integracyjne

-Nowoczesny CRM

- Najlepsza na rynku oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

- Program samochodowy

- Leady dla najlepszych handlowców

- Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników

OCZEKUJEMY:

- Otwartość na kontakt z klientami

- Ukierunkowanie na realizację celów

- Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

- Samodyscyplina, wytrzymałość i odpowiedzialność za efekty wykonywanej pracy

- Dyspozycyjność Twój zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych,

- Prowadzenie rozmów oraz negocjacji sprzedażowych,

- Dobór rozwiązań z branży OZE (PV, PC), Magazyny energii ]

- Raportowanie osiąganych wyników,

- Aktywne uczestnictwo w szkoleniach firmowych oraz odprawach. Jeśli wzbudziliśmy choć trochę Twoje zainteresowanie odezwij się, wszystko Ci wytłumaczymy. Wprowadzimy Cię w świat OZE , najlepiej i najszybciej rozwijającej się branży w tym kraju. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez K&K ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W 62-571 Żdżary, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913668032