2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ostróda
Dodane 08 maja 2024

Wagon Service Ostróda Sp. z o.o. zatrudni Ślusarzy

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferujemy:

  • Umowę o pracę-wynagrodzenie w zależności od uprawnień i umiejętności.

  • Premię kwartalną uzależnioną od wyników.

  • Premię za polecenie pracownika 1000 zł. netto.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW.

  • Świadczenia urlopowe, tzw. "wczasy pod gruszą", pomoc finansową dla pracowników z okazji świąt, zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej.

  • Darmowy posiłek w trakcie pracy.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ślusarskich w zakresie napraw wagonów-cystern.

  • Kontrola stanu technicznego wagonu.

Oczekujemy od Kandydata:

  • Umiejętność obsługi maszyn, urządzeń oraz narzędzi elektrotechnicznych.

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa).

  • Odpowiedzialności i sumienności.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 624435880