2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Łódzkie
  5. Franczyza / Własna firma - Łódź
  6. Franczyza / Własna firma - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

W PEŁNI WYPOSAŻONY Salon Canal+ (bez kosztów wejścia).

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

  • Łódź, Sieradz, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki,

  • województwa : mazowieckie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, śląskie.

Jeżeli chcesz rozwijać się i samodzielnie decydować o Twojej przyszłości, nie masz pomysłu na biznes lub chcesz poszerzyć zakres działalności, dołącz do BT Media Sp. z o. o, Multidystrybutora Canal+ w Polsce. Posiadamy ponad 40 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży w całej Polsce i obecnie poszukujemy partnerów biznesowych gotowych do poprowadzenia własnych salonów sprzedaży.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie pod marką Canal+ Autoryzowanego Punktu Sprzedaży,

- dbanie o najwyższą jakość usług,

Wymagania:

- prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej utworzenia,

- umiejętności sprzedażowe.

Oferta od pracodawcy:

- otrzymasz w pełni wyposażony Salon CANAL+ do prowadzenia swojej działalności (bez kosztów wejścia)

- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,

- preferencyjne warunki na START,

- profesjonalne przeszkolenie, fachowa pomoc, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności

- refundowane działania promocyjne i reklamowe,

Jesteś zainteresowany szczegółami – zadzwoń.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 917337255