2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Jasień
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 23 maja 2024

Utrzymanie czystości w sklepie wielkopowierzchniowym - Gdańsk

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy przy utrzymaniu czystości w sklepie wielkopowierzchniowym. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za teren wewnątrz, jak i na zewnątrz sklepu.

Praca zmianowa:

6-14 oraz 14-22 od poniedziałku do soboty

Miejsce pracy:

ul. Szczęśliwa, Gdańsk

Wymagania:

chęci do pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Oferujemy:

Wynagrodzenie zawsze na czas!

Stawka 27,70 zł brutto/godz.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 66*******47 od poniedziałku do piątku w godz: 8-16

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 917165744