2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Bałuty
Dodane 12 maja 2024

Utrzymanie czystości- Pracownik Gospodarczy, Sprzątaczka

Wynagrodzenie

2 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma świadcząca usługi kompleksowego sprzątania obiektów w Łodzi i okolicach zatrudni do pracy:

·       kobiety w charakterze sprzątaczki

·       mężczyzn w charakterze pracownika gospodarczego

Główne obowiązki:

* utrzymanie czystości wewnątrz budynków (głównie wspólnoty mieszkaniowe)- przy użyciu środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu;

* utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych, zielonych, parkingach (m.in. zamiatanie, koszenie trawników grabienie liści, odśnieżanie).

Wymagania:

* zaangażowanie w powierzone obowiązki,

* dobra organizacja pracy

* wysoka kultura osobista,

* preferowane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

* atrakcyjne wynagrodzenie

* umowę o pracę

* terminowe wypłaty do 10-tego każdego miesiąca,

* strój roboczy

* kursy doszkalające, uprawnienia tematyczne,

* możliwość awansu

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem portalu OLX

1.     Spółka Master Cleaning & Progarden Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Stokowska 4, 92-104 Łódź, KRS 0000656319, informuje, iż jest Administratorem Pani/Pana danych osobowych. Kontakt z Administratorem możliwy jest przy wykorzystaniu danych korespondencyjnych Administratora.

2.     Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody również w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawą prawną przetwarzania danych jest:

a)       uprawnienie do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 22(1) Kodeksu Pracy (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO);

b)       w pozostałym zakresie dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO);

c)       Ponadto Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z wymaganiami nałożonym na Administratora przez obowiązujące przepisy prawa (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO),

d)       Dane mogą być również przetwarzane dla celu ustalenia, dochodzenia oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz obrony przed tymi roszczeniami, związanymi z realizacją procesu rekrutacyjnego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.

3.     Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art.  22(1) Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy spowoduje, iż otrzymane od Pani/Pana dokumenty aplikacyjne nie będą przez Administratora rozpatrywane.

4.     Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem podmiotów świadczących usługi informatyczne na rzecz Administratora– na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych oraz organom publicznym uprawnionymi do dostępu do tych danych, na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

5.     Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prowadzenia procesu rekrutacyjnego – maksymalnie 3 miesiące, licząc od dnia jego zakończenia, a po tym okresie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń do momentu ich przedawnienia. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie aplikacji do celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 12 miesięcy.

6.     Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

7.     Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych w dowolnym momencie, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

8.     Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego, czy organizacji międzynarodowej oraz nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 813029053