2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Kokoszki
Dodane 09 maja 2024

Ustawiacz Wtryskarek

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta - polskiego oddziału producenta z branży narzędziowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko ustawiacza wtryskarek.

Obowiązki

  • obsługa wtryskarek oraz urządzeń peryferyjnych

  • ustawianie parametrów procesu

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, procesowych

  • raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku pokrewnym

  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • gotowość do systemu pracy 3-zmianowego

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferta

  • benefity - opieka medyczna, sport, nauka j. angielskiego, wczasy "pod gruszą"

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 914645500