2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 15 maja 2024

Ustawiacz wtryskarek / Pomocnik Ustawiacza

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Opis

OPIS

Do Produkcji wykorzystujemy formy wtryskowe wyprodukowane we własnej narzędziowni. Do realizacji produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

Opis stanowiska pracy:

  • Uruchamianie zleceń produkcyjnych wraz w wstawieniem form wtryskowych oraz wszystkich urządzeń montażowych gnieździe,

  • Przygotowywanie przemiałów oraz barwników na stanowiskach pracy w gnieździe,

  • Kontrola jakościowa wyrobów wraz z kontrolą parametrów procesu produkcyjnego w gnieździe (zgodnie z kartą kontroli), stempluje pieczątką karton potwierdzając jakość,

  • Zamykanie zleceń produkcyjnych wraz z rozliczeniem wyprodukowanego asortymentu w gnieździe,

  • Zdanie do magazynu wyprodukowanych detali,

  • Obsługa podajników oraz dozowników barwnika,

  • Wykonywanie prób kolorystycznych i technologicznych,

  • W razie konieczności obsługa maszyn w podległym gnieździe pracujących w cyklu automatycznym,

  • Szkolenie podległych pracowników,

  • Programowanie urządzeń peryferyjnych.

    Nasze wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na podanym stanowisku,

  • min. wykształcenie średnie – techniczne,

  • Znajomość tworzyw sztucznych oraz ich podstawowych parametrów,

  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • Umiejętność czytania i wykorzystywania dokumentacji technologicznej w procesie produkcyjnym,

  • Umiejętność nadzorowania pobrań komponentów do produkcji,

  • Umiejętność obsługi i konserwacji młynków i suszarek,

  • Umiejętność obsługa urządzeń centralnego podawania tworzywa.

    Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3 – zmianowym (pon. – pt.),

  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w bardzo nowoczesnej i zautomatyzowanej produkcji.

    POLITECH Sp. z o.o. jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. W produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych technologii , a w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zdobienia metalizacją próżniową i lakierowaniem UV, hot-stamping i wiele innych.

    Zapraszamy do wysyłania swojego CV przez OLX lub dostarczenia osobiście do głównej siedziby firmy przy ul. Jana Pawła II 79, 86-031 Osielsko lub do drugiego zakładu produkcyjnego przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców 8, 85-862 Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918476022