2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kleosin
Dodane 07 maja 2024

Ustawiacz/ Operator Tokarek/ Automatów CNC z doświadczeniem

Lokalizacja

Kleosin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma KAN z siedzibą w Kleosinie, prowadzi rekrutację na stanowisko:

USTAWIACZ/ OPERATOR TOKAREK/ AUTOMATÓW CNC z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

- ustawianie maszyn, przezbrajanie do poszczególnych zleceń zgodnie z planem produkcji,

- obsługa maszyn jako operator,

- nadzór nad procesem produkcji.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,

- doświadczenie w przezbrajaniu maszyn (automaty tokarskie CNC STAR SR-32 J / INDEX ABC 42),

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

- opiekę Mentora na okres wdrożenia

- pakiet benefitów (Medicover/Multisport, bilety do kina, karty lunchowe, pożyczki itd.)

Lokalizacja

Kleosin,

Podlaskie

Podlaskie, Kleosin
ID: 907752395