2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Arche Consulting
Dodane 31 maja 2024

Ustawiacz maszyn wtryskowych - Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Ustawiacza maszyn wtryskowych dla firmy zlokalizowanej w Sosnowcu, woj. śląskie.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn wtryskowych oraz ustawienia parametrów procesu wtrysku,

  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów,

  • nadzór nad prawidłową pracą urządzeń peryferyjnych,

  • kompletna przebudowa form wtryskowych wraz z prawidłowym uruchomieniem procesu wtrysku,

  • dbanie o prawidłowe działanie form wtryskowych oraz ich konserwację,

  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,

  • prowadzenie dokumentacji procesowo - produkcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie,

  • znajomość wtryskarek oraz form wtryskowych,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • wiedza z zakresu wad jakościowych (przy błędnych ustawieniach wtryskarek),

  • 2-letnie doświadczenie na ww. stanowisku,

  • samodzielność, staranność i rzetelność.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie oraz rozwój osobisty i zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą),

  • dostęp do szkoleń,

  • atrakcyjne możliwości rozwoju.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 917389317