2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Dźbów
Dodane 07 maja 2024

Ustawiacz maszyn- wtryskarki

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nazwa stanowiska: ustawiacz wtryskarki. Tryb pracy: praca zmianowa (3 zmiany)

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i korekta parametrów wtrysku,

  • uzupełnianie zasypów granulatu (podwożenie pod maszyny)

  • czyszczenie i konserwacja maszyn i form,

  • przezbrajanie form,

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • zmysłu technicznego, bazowej wiedzy z zakresu tworzyw,

  • zaangażowania i sumienności,

  • uprawnienia na wózek widłowy i suwnice będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • oferujemy umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

  • praca w zgranym zespole w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Rozpatrujemy tylko zgłoszenia z CV - wysłanym za pośrednictwem portalu OLX

W przypadku chęci wzięcia udziału w procesie rekrutacji prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 745818335