2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kolbudy
Dodane 22 maja 2024

Ustawiacz linii do wytłaczania tworzyw sztucznych

Lokalizacja

Kolbudy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna z siedzibą w Kolbudach (woj. Pomorskie), zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych, zatrudni ustawiacza (operatora) linii do wytłaczania profili polistyrenowych (HIPS).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ustawianie parametrów w procesie ekstruzji tworzyw sztucznych – wytłaczanie profilów z wysokoudarowego polistyrenu;

  • bieżąca obsługa linii do wytłaczania tworzyw sztucznych;

  • kontrola parametrów procesowych;

  • obsługa urządzeń peryferyjnych;

  • kontrola wizualna produktu pod względem jakościowym;

  • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne;

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (operator lub ustawiacz linii do ekstruzji tworzyw sztucznych, technik utrzymania ruchu lub technik-serwisant);

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • zmysł techniczny i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;

  • sumienność i dbałość o szczegóły.

OFERUJEMY:

  • bezstresową pracę w przyjaznym zespole;

  • atrakcyjny system premiowy;

  • możliwość ubezpieczenia grupowego na życie w Nationale-Nederlanden;

  • dofinansowanie kursów i szkoleń.

Lokalizacja

Kolbudy,

Pomorskie

Pomorskie, Kolbudy
ID: 895493717